Anne-Marie Röst kurser i höst. 

Max 10 personer per dag. Plaserna går i första hand till de som har ridit för A-M under våren.

 

Anmälan görs per mail anna-karin.collin@telia.com med namn, adress, telefonnummer samt en anmälningsavgift per kurs om 300 kr (1500 kr för alla kursdagarna) på Swisch till 070-264 56 55. Resterande betalas på plats kontant eller per Swisch.

 

Fika ingår under hela dagen! Egen lunch medtages. 

 

Höstens datum är 4/8, 8/9, 6/10, 3/11 och 27/12. 

 

Anmälda: 1. Anna-Karin Collin, 2. Linda Binning, 3. Camilla Skillberg, 4. Susanne Lindström,  5. Marie Andersson. 6. Emil Roth, 7. Ebba Autio, 8. Elisabeth Westerholm, 9. Sara Andersson, 10. Johanna Magnusson. 

 

Reserver: Anna-Lena Karjalainen 070-6792029, Cissi Pålsson 070-6417130, Smaran 070-7540015, Jossan 072-2181380, Matilda Persson 070-6836491, Annika Hedberg 073-084 76 71, Barbro Dysing Holmberg 070-8427350.

 

Hästägarförsäkran ska alltid lämnas innan urlastning av hästen. 

 

 

Anmälan är bindande, dvs du ansvarar själv att skaffa ersättare om du får förhinder att delta på kursen oavsett anledning. Detta pga att vi hyr in oss på olika anläggningar. 

 

Lördag 4/8 Jarnhesturbanan

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Skillberg
10.30-11.15 Annica Lindberg Emil Roth
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Lunch  
12.45-13.30 Marie Andersson Sussie Lindström
13.30-14.15 Linda Binning Camilla Skillberg
14.15-15.00

Annica Lindberg

Annika Roth
15.00-15.45 Anna-Karin Ebba Autio
15.45-16.30    
16.30-17.15

 

 
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 8/9 Jarnhesturbanan

 

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Skillberg
10.30-11.15 Sara Andersson Johanna Magsusson
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Emil Roth
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Skillberg
15.00-15.45 Sara Andersson Johanna Magnusson
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio 
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Emil Roth
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 6/10 Avesta Ridskola

 

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Skillberg
10.30-11.15 Sara Andersson Johanna Magsusson
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Emil Roth
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Skillberg
15.00-15.45 Sara Andersson Johanna Magnusson
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio 
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Emil Roth
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 3/11 Avesta Ridskola

 

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Skillberg
10.30-11.15 Sara Andersson Johanna Magsusson
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Emil Roth
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Skillberg
15.00-15.45 Sara Andersson Johanna Magnusson
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio 
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Emil Roth
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lördag 2/6 Jarnhesturbanan

     
9.00-9.45 Marie Andersson Sussie Lindström
9.45-10.30 Linda Binning Camill Ö
10.30-11.15 Johanna Bergeå Ramona Lyman
11.15-12.00 Anna-Karin Ebba Autio
12.00-12.45 Elisabeth Westerholm Annika Hedberg
12.45-13.30 Lunch  
13.30-14.15 Marie Andersson Sussie Lindström
14.15-15.00 Linda Binning Camilla Ö
15.00-15.45 Johanna Bergeå Ramona L
15.45-16.30 Anna-Karin Ebba Autio
16.30-17.15

Elisabeth Westerholm

Annika Hedberg